Drutex-Bytovia - Znicz Pruszków 0:1 (0:0). Trener Tomasz Kafarski jest roczarowany wynikiem meczu

Drutex-Bytovia
Drutex-Bytovia poległa p[rzed własną publicznością ze Zniczem Pruszków 0:1. Czarno-biało-czerwoni stracili bramkę w doliczonym czasie gry.

Mecz poprzedzono minutą ciszy poświęconą zmarłemu byłemu piłkarzowi bytowskiego klubu z lat 60-70. XX w. Bronisławowi Szpakowskiemu. Smutny nastrój nie został poprawiony przez piłkarzy gospodarzy, którzy pomimo tego, że dłużej utrzymywali się przy piłce i prowadzili grę na połowie rywala, to goście wyszli zwycięsko z pojedynku 18. kolejki spotkań I ligi. Drutex-Bytovia straciła bramkę w 93. minucie spotkania. Zdobył ją Adrian Paluchowski, który pokonał Michała Szromnika zastępującego w bramce Gerarda Bieszczada.