Polonia Bytom-Drutex-Bytovia Bytów 2:0. Zawodnicy Janasa stracili punkty na wyjeździe

Polonia Bytom- Drutex-Bytovia Bytów 2:0
Polonia Bytom- Drutex-Bytovia Bytów 2:0 Ł.Boyke
Drutex-Bytovia Bytów przegrała na wyjeździe z Polonią Bytom. Zespół czarno-biało-czerwonych grał bez Wojciecha Pięty, który zmaga się z kontuzja mięśnia dwugłowego uda

Drutyex-Bytovia Bytów uległa w Bytomiu miejscowej Polonii 2:0. Pierwszą bramkę zawodnicy Pawła Janasa stracili tuż przed końcem pierwszej połowy, natomiast drugą niespełna 6 minut po przerwie. Od 73 minuty tego spotkania czarno-biało-czerwoni grali w osłabieniu, ponieważ drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Pietroń. Pomimo trzech doliczonych przez sędziego minut zespół z Bytowa nie zdołał zdobyć bramki.

Relacje z meczu przeczytasz w poniedziałkowym wydaniu Dziennika Bałtyckiego.

Przeczytaj również o tym, jaki wynik przewidywał przed meczem z Polonią Bytom kapitan zespołu Wojciech Pięta