Najlepsze memy po meczu Polska - Turcja. Internauci jak zwykle dopisali. "Polska ma już autokar na EURO 2024"

Paweł Stankiewicz
Reprezentacja Polski wygrała z Turcją 2:1 w ostatnim sprawdzianie przed EURO 2024. Mecz rozegrany został na PGE Narodowym w Warszawie, a teraz drużyna rusza do Niemiec na mistrzostw Europy. W pierwszej połowie meczu, z powodu kontuzji, boisko opuścili Karol Świderski i Robert Lewandowski. Zobaczcie najlepsze memy dotyczące meczu Polski z Turcją.

Kontuzje kadrowiczów spędzać będą sen z powiek selekcjonera Michała Probierza. Już w poprzednim meczu towarzyskim z Ukrainą boisko opuścili Arkadiusz Milik, Taras Romanczuk i Nicola Zalewski. Najbardziej ucierpiał Milik, który jest już po operacji i wyjazd na EURO 2024 ma z głowy. Romanczuk znalazł się w kadrze Biało-Czerwonych na mistrzostwa Europy, a Zalewski zagrał w spotkaniu z Turcją.

Kolejne nieszczęścia miały miejsce w spotkaniu z Turcją. Najpierw była radość, bo po zagraniu Roberta Lewandowskiego gola dającego prowadzenie strzelił Karol Świderski. Jednak żaden z tych piłkarzy nie dotrwał nawet do końca pierwszej połowy. Świderski tak się cieszył z tego gola, że po wyskoku lądując źle stanął i padł na murawę z grymasem bólu. Po interwencji lekarzy próbował jeszcze wrócić na boisko, ale ostatecznie musiał zostać zmieniony. Karol pojechał do szpitala po diagnozę, aby się przekonać, czy będzie mógł zagrać na EURO 2024. Po pół godzinie gry z kolei boisko musiał opuścić Robert Lewandowski. To nieprawdopodobne, że w ciągu dwóch meczów towarzyskich kontuzji doznało aż trzech z pięciu napastników. Na szczęście w przypadku Lewandowskiego nie ma żadnego zagrożenia i kapitan Biało-Czerwonych będzie w pełni gotowy do gry na EURO 2024 w Niemczech.

Polacy utrzymali prowadzenie do końca pierwszej połowy, ale po przerwie zagrali słabiej. Rywale mieli przewagę, ale Biało-Czerwoni mogli dobić rywala. Niestety, Kacper Urbański przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem przeciwników. To się zemściło i reprezentacja Turcji doprowadziła do wyrównania. Zwycięskiego gola dla Polski strzelił Nicola Zalewski, a kadra pod wodzą trenera Probierza nie przegrała żadnego z ośmiu meczów.