II liga. MKS Oława - Drutex-Bytovia 1:1. Nie obronili zwycięstwa

Marcin Rekowski
Po ubiegłotygodniowej porażce przed własną publicznością, podopieczni Waldemara Walkusza podjęli na wyjeździe kolejnego beniaminka. Tym razem przeciwnikiem był zespół z Dolnego Śląska - MKS Oława.

Wbrew wcześniejszym oczekiwaniom szkoleniowca, nie udało się zwyciężyć z zespołem zajmującym szesnaste miejsce w tabeli. Wicelider zremisował 1:1. Pierwszego gola dla Drutex-Bytovii strzelił w 26 minucie Łukasz Kowalski. Kiedy wydawało się, że uda się utrzymać prowadzenie, w 65 minucie wyrównał Dawid Lipiński.

Szczegółową relację z meczu i komentarz trenera Waldemara Walkusza przeczytasz 19.10 w piątkowym wydaniu Dziennika Powiatu Bytowskiego.

Przeczytaj też o porażce Drutex-Bytovii z Lechem Rypin
KADRA NA MECZ Z MKS OŁAWA:**Bramkarze: Maciej Gostomski, Mateusz Oszmaniec Obrońcy: Łukasz Kowalski, Łukasz Wróbel, Piotr Łapigrowski, Mariusz Szmidke, Mateusz Kołodziejski Pomocnicy: Marcin Kajca, Michał Pietroń, Mateusz Wiśniewski, Wojciech Pięta, Jakub Kaganek, Patryk Pytlak, Łukasz Kłos Napastnicy: ** Dawid Ambroziak, Uelder Barbosa, Robert Hirsz, Bartłomiej Kapiszka