Drutex-Bytovia Bytów - Calisia Kalisz 6:0. Wysokie zwycięstwo piłkarzy Pawła Janasa

Drutex-Bytovia Bytów - Calisia Kalisz 6:0
Drutex-Bytovia Bytów - Calisia Kalisz 6:0 Ł.Boyke
Zawodnicy Pawła Janasa pewnie pokonali przed własną publicznością Calisię Kalisz. Drutex-Bytovia Bytów zdobyła komplet cennych punktów

Po ostatniej porażce Drutex-Bytovii Bytów w Wejherowie, zespół Pawła Janasa zdecydowanie pokonał przed własną publicznością drużynę z Kalisza. Pierwszą bramkę czarno-biało-czerwoni zdobyli w 10 minucie spotkania. Piłkę po zagraniu kapitana Drutex-Bytovii Bytów Wojciecha Pięty skierował do bramki Robert Hirsz. Strzelec pierwszego gola 10 minut później zagrał do Macieja Stefanowicza, który płaskim strzałem pokonał golkipera przyjezdnych, a na stadionie przy Mickiewicza w Bytowie było już 2:0 dla gospodarzy. Kolejne bramki piłkarze Janasa zaczęli strzelać tuż po rozpoczęciu drugiej części meczu. W 51 minucie 11-nastkę wykorzystał Robert Hirsz, który był faulowany przez Fechnera. 3 minuty później Ludwikowskiego pokonał Łukasz Wróbel, a w 56 minucie okazję sam na sam z bramkarzem wykorzystał Janusz Surdykowski. Ostatnią bramkę w tym meczu strzelił Łukasz Kowalski.

Szczegółową relację z meczu przeczytasz w poniedziałkowym wydaniu Dziennika Bałtyckiego.

Przeczytaj również o wysokim zwycięstwie Drutex-Bytovii Bytów z Jarotą Jarocin

Bramki: 10. Hirsz, 21. Stefanowicz, 51. Hirsz (kar.), 54. Wróbel, 56. Surdykowski, 83. Kowalski

Bytovia Bytów: Oszmaniec – Wróblewski, Wróbel, Kowalski, Wilczyński – Pietroń (66. Da Silva), Pięta (78. Da Costa), Stefanowicz (86. Cesarek), Michalski – Hirsz, Surdykowski (81. Marczak)

Calisia Kalisz: Ludwikowski – Fechner, Gawlik, Paczkowski, Wieczorek, Cieślak, Książek (74. Jasiński), Kotwica, Bujalski (57. Kimura), Kuciński (80. Zając), Wandzel (ż.k.)(58. Stoychev)