Bytovia Bytów przełamała złą passę. Drużyna pewnie wygrała na własnym boisku z Chojniczanką 3:2

Łukasz Boyke
W 15 kolejce spotkań II ligi zachodniej Drutex-Bytovia Bytów wygrywa i zdobywa 3 punkty.

Sobotni pojedynek Bytovii Bytów z Chojniczanką Chojnice od początku uznawany był za spotkanie podwyższonego ryzyka. Pełne trybuny kibiców, emocje do ostatniego gwizdka i bramki to tylko niektóre elementy, które wyróżniają ten mecz od ostatnich rozegranych przez podopiecznych Waldemara Walkusza. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył już w 19 minucie meczu Robert Hirsz. Niespełna 10 minut później piłkę w siatce bramkarza gości umieścił Mateusz Kołodziejski. Trzecią bramkę dla Bytovii zdobył Łukasz Wróbel w 70 minucie meczu.

Przeczytaj także o remisie Bytovii z MKS Oława

Skład Drutex-Bytovia Bytów: Maciej Gostomski, Łukasz Kowalski, Łukasz Wróbel, Piotr Łapigrowski, Adrian Wróblewski , Jakub Kaganek, Marcin Kajca, Michał Pietroń, Dawid Ambroziak, Mateusz Kołodziejski, Robert Hirsz

Rezerwa: Mateusz Oszmaniec, Tomasz Cierson, Artur Kobiella, Mariusz Szmidke, Łukasz Kłos, Mateusz Wiśniewski, Kamil Stankiewicz

Szczegółową relację z meczu oraz komentarze zawodników i trenera Waldemara Walkusza przeczytasz 9.11 w piątkowym wydaniu Dziennika Powiatu Bytowskiego