Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Płocku
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Płocku podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- NOWAKOWSKI Andrzej Jacek - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 52,45% (22 240 głosów)
- UŹDZICKI Piotr - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 25,52% (10 819 głosów)
- KOMINEK Tomasz - KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 9,87% (4 183 głosów)
- RYBICKA-BOGUSZ Wiesława - KKW LEWICA: 6,42% (2 720 głosów)
- TUCHOLSKI Marek Marcin - KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY: 5,75% (2 437 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MILEWSKI Mirosław Marian: pozycja 1 : 2,9% (3 191 głosów)
- STACHOWIAK Szymon Kacper: pozycja 2 : 2,9% (3 191 głosów)
- BUKOWSKI Maciej Tomasz: pozycja 3 : 2,9% (3 191 głosów)
- OGONOWSKA Małgorzata: pozycja 4 : 2,9% (3 191 głosów)
- WIŚNIEWSKA Katarzyna Maria: pozycja 5 : 2,9% (3 191 głosów)
- KRAKOWSKA Urszula Bogumiła: pozycja 6 : 2,9% (3 191 głosów)
- MAJCHRZAK Jolanta Dorota: pozycja 7 : 2,9% (3 191 głosów)
- PIĄTKOWSKI Zbigniew: pozycja 8 : 2,9% (3 191 głosów)
- NIEWIADOMSKI Jan: pozycja 9 : 2,9% (3 191 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- TUCHOLSKI Marek Marcin: pozycja 1 : 0,77% (843 głosów)
- DOMINIAK Tomasz: pozycja 2 : 0,77% (843 głosów)
- KARASIEWICZ Michał: pozycja 3 : 0,77% (843 głosów)
- KŁODAWSKA Regina: pozycja 4 : 0,77% (843 głosów)
- KAMIŃSKA Anna: pozycja 5 : 0,77% (843 głosów)
- KONOPSKI Damian: pozycja 6 : 0,77% (843 głosów)
- FILIPCZUK Karolina: pozycja 7 : 0,77% (843 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- STRUZIK Małgorzata: pozycja 1 : 1,79% (1 972 głosów)
- JABŁOŃSKI Emil: pozycja 2 : 1,79% (1 972 głosów)
- DYŚKIEWICZ Piotr Jacek: pozycja 3 : 1,79% (1 972 głosów)
- KLEKOWICKA Anna: pozycja 4 : 1,79% (1 972 głosów)
- GRYSZPANOWICZ Piotr: pozycja 5 : 1,79% (1 972 głosów)
- KRAJEWSKI Karol Tomasz: pozycja 6 : 1,79% (1 972 głosów)
- GÓRECKA Jolanta Renata: pozycja 7 : 1,79% (1 972 głosów)
- NIEDZIELAK Aniela Honorata: pozycja 8 : 1,79% (1 972 głosów)
- BOMBALICKA Małgorzata: pozycja 9 : 1,79% (1 972 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KOPER Monika: pozycja 1 : 0,81% (892 głosów)
- WILKOŃSKI Mariusz Edward: pozycja 2 : 0,81% (892 głosów)
- SAWICKA Wioletta Karina: pozycja 3 : 0,81% (892 głosów)
- NOWACKI Sebastian Grzegorz: pozycja 4 : 0,81% (892 głosów)
- KRAJEWSKA Nikola Nadia: pozycja 5 : 0,81% (892 głosów)
- NAGRODZKA Zofia Teresa: pozycja 6 : 0,81% (892 głosów)
- BACHANEK Mateusz: pozycja 7 : 0,81% (892 głosów)
- ZAJKOWSKA Aleksandra Joanna: pozycja 8 : 0,81% (892 głosów)
- BRUDNICKI Adrian: pozycja 9 : 0,81% (892 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JAROSZEWSKI Artur Robert: pozycja 1 : 5,02% (5 522 głosów)
- PIETRZAK Łukasz Maria: pozycja 2 : 5,02% (5 522 głosów)
- MACIEJEWSKA Joanna: pozycja 3 : 5,02% (5 522 głosów)
- POGONOWSKI Mariusz: pozycja 4 : 5,02% (5 522 głosów)
- SIEMIĄTKOWSKI Jakub Stanisław: pozycja 5 : 5,02% (5 522 głosów)
- MILEWSKA Sara: pozycja 6 : 5,02% (5 522 głosów)
- NOWALIŃSKA Marta: pozycja 7 : 5,02% (5 522 głosów)
- GAPIŃSKA Justyna: pozycja 8 : 5,02% (5 522 głosów)
- BRZESZCZ Emil: pozycja 9 : 5,02% (5 522 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KULPA Wioletta Maria: pozycja 1 : 3,63% (3 815 głosów)
- BRZESKI Leszek: pozycja 2 : 3,63% (3 815 głosów)
- BOGDAN Edward: pozycja 3 : 3,63% (3 815 głosów)
- GORZKOWSKI Krzysztof: pozycja 4 : 3,63% (3 815 głosów)
- ŚWITALSKA Teresa: pozycja 5 : 3,63% (3 815 głosów)
- WERNIKIEWICZ Zofia Marianna: pozycja 6 : 3,63% (3 815 głosów)
- SZKOPEK Elżbieta: pozycja 7 : 3,63% (3 815 głosów)
- GRABARCZYK Mirosław: pozycja 8 : 3,63% (3 815 głosów)
- WŁODARCZYK Dariusz Waldemar: pozycja 9 : 3,63% (3 815 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- IMIELSKI Mariusz: pozycja 1 : 0,56% (590 głosów)
- WERESZCZAKA Rafał Jerzy: pozycja 2 : 0,56% (590 głosów)
- TUCHOLSKA Justyna: pozycja 3 : 0,56% (590 głosów)
- DYMEK Katarzyna: pozycja 4 : 0,56% (590 głosów)
- BOJANOWSKA Aleksandra: pozycja 5 : 0,56% (590 głosów)
- KRAJEWSKI Radosław: pozycja 6 : 0,56% (590 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KOWALSKI Marcin: pozycja 1 : 1,59% (1 672 głosów)
- LATARSKI Lech Jan: pozycja 2 : 1,59% (1 672 głosów)
- LEWICKI Grzegorz: pozycja 3 : 1,59% (1 672 głosów)
- WIŚNIEWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 1,59% (1 672 głosów)
- KĘSICKA Lucyna Danuta: pozycja 5 : 1,59% (1 672 głosów)
- SUPEŁ Cezary: pozycja 6 : 1,59% (1 672 głosów)
- PACHELSKA Joanna Magdalena: pozycja 7 : 1,59% (1 672 głosów)
- SADECKA Gabriela: pozycja 8 : 1,59% (1 672 głosów)
- JASION Paweł Rafał: pozycja 9 : 1,59% (1 672 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MALCZAK-BRENK Joanna: pozycja 1 : 0,73% (769 głosów)
- KLIMOWSKA Beata Elżbieta: pozycja 2 : 0,73% (769 głosów)
- KWIATKOWSKI Wiktor: pozycja 3 : 0,73% (769 głosów)
- DUDKIEWICZ Anna: pozycja 4 : 0,73% (769 głosów)
- ZAJĄCZKOWSKI Leszek: pozycja 5 : 0,73% (769 głosów)
- TOPOLSKA Aleksandra Anna: pozycja 6 : 0,73% (769 głosów)
- NOWAKOWSKI Paweł: pozycja 7 : 0,73% (769 głosów)
- LIANA Paweł: pozycja 8 : 0,73% (769 głosów)
- WRZEŚNIEWSKI Sławomir Jarosław: pozycja 9 : 0,73% (769 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MALISZEWSKI Tomasz: pozycja 1 : 4,78% (5 018 głosów)
- KRASUSKA Marta: pozycja 2 : 4,78% (5 018 głosów)
- KOWAL Konrad Paweł: pozycja 3 : 4,78% (5 018 głosów)
- KALIWODA Mariusz: pozycja 4 : 4,78% (5 018 głosów)
- KAMIŃSKA Małgorzata Alicja: pozycja 5 : 4,78% (5 018 głosów)
- MACIAK Jolanta Monika: pozycja 6 : 4,78% (5 018 głosów)
- MAJEWSKI Robert Maciej: pozycja 7 : 4,78% (5 018 głosów)
- JASIŃSKA Kamila Marta: pozycja 8 : 4,78% (5 018 głosów)
- CHROBOT Łukasz Mariusz: pozycja 9 : 4,78% (5 018 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ALEKSANDROWICZ Andrzej: pozycja 1 : 4,21% (2 986 głosów)
- KIJEK Teresa: pozycja 2 : 4,21% (2 986 głosów)
- SMARDZEWSKA-CZMIEL Barbara: pozycja 3 : 4,21% (2 986 głosów)
- MATUSIAK Krzysztof Stanisław: pozycja 4 : 4,21% (2 986 głosów)
- SADOWSKI Roman: pozycja 5 : 4,21% (2 986 głosów)
- ZŁAKOWSKA Dorota Joanna: pozycja 6 : 4,21% (2 986 głosów)
- ZEMBRZYCKI Adam Andrzej: pozycja 7 : 4,21% (2 986 głosów)
- JÓŹWICKA Iwona: pozycja 8 : 4,21% (2 986 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- MATUSZEWSKI Marceli: pozycja 1 : 0,58% (411 głosów)
- JOŃCZYK Marek: pozycja 2 : 0,58% (411 głosów)
- RUTKOWSKA Jolanta: pozycja 3 : 0,58% (411 głosów)
- IMIELSKA Iwona: pozycja 4 : 0,58% (411 głosów)
- KOWALSKA Iwona Katarzyna: pozycja 5 : 0,58% (411 głosów)
- CIESIELSKA Monika: pozycja 6 : 0,58% (411 głosów)
- RUSINEK Ryszard: pozycja 7 : 0,58% (411 głosów)
- ŚLIWIŃSKI Michał Tomasz: pozycja 8 : 0,58% (411 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KOMINEK Tomasz: pozycja 1 : 2,41% (1 709 głosów)
- ZGLENICKA Katarzyna: pozycja 2 : 2,41% (1 709 głosów)
- AMBROZIAK Ewelina: pozycja 3 : 2,41% (1 709 głosów)
- SKUBISZEWSKI Dariusz Włodzimierz: pozycja 4 : 2,41% (1 709 głosów)
- GRABOWSKA-PANEK Małgorzata: pozycja 5 : 2,41% (1 709 głosów)
- ABLEWSKI Adam: pozycja 6 : 2,41% (1 709 głosów)
- STAŃCZAK Michał: pozycja 7 : 2,41% (1 709 głosów)
- STAWICKI Łukasz: pozycja 8 : 2,41% (1 709 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- RYBICKA-BOGUSZ Wiesława: pozycja 1 : 0,7% (497 głosów)
- BOR Grzegorz Leon: pozycja 2 : 0,7% (497 głosów)
- ANTONOWICZ Dariusz: pozycja 3 : 0,7% (497 głosów)
- BRULIŃSKA Monika Małgorzata: pozycja 4 : 0,7% (497 głosów)
- JAKUBOWSKA Julia: pozycja 5 : 0,7% (497 głosów)
- LISOWSKA Monika Andżelika: pozycja 6 : 0,7% (497 głosów)
- DĘBSKI Jacek: pozycja 7 : 0,7% (497 głosów)
- ZYCH Kamil Radosław: pozycja 8 : 0,7% (497 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SIEMIĄTKOWSKI Roman Wiesław: pozycja 1 : 4,6% (3 258 głosów)
- KRAJEWSKA Iwona: pozycja 2 : 4,6% (3 258 głosów)
- OGRODNIK Małgorzata Maria: pozycja 3 : 4,6% (3 258 głosów)
- SEWERYNIAK Jerzy Kazimierz: pozycja 4 : 4,6% (3 258 głosów)
- KOPER Litosława: pozycja 5 : 4,6% (3 258 głosów)
- AMBROZIAK Beata: pozycja 6 : 4,6% (3 258 głosów)
- ŚMIECHOWSKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 7 : 4,6% (3 258 głosów)
- SOSNOWSKI Michał: pozycja 8 : 4,6% (3 258 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KORGA Tomasz: pozycja 1 : 3,98% (2 513 głosów)
- MODLIBORSKI Adam Paweł: pozycja 2 : 3,98% (2 513 głosów)
- GOSTYŃSKA Anna Ewa: pozycja 3 : 3,98% (2 513 głosów)
- SOBAŃSKI Bogdan Bolesław: pozycja 4 : 3,98% (2 513 głosów)
- HERNIK Izabella: pozycja 5 : 3,98% (2 513 głosów)
- PAJOR Barbara Grażyna: pozycja 6 : 3,98% (2 513 głosów)
- NOSARZEWSKI Mariusz Franciszek: pozycja 7 : 3,98% (2 513 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- RUTKOWSKI Łukasz: pozycja 1 : 0,64% (404 głosów)
- STELMACH Tomasz Józef: pozycja 2 : 0,64% (404 głosów)
- ADAMCZYK Wiktor Leszek: pozycja 3 : 0,64% (404 głosów)
- KAMIŃSKA Marta Magdalena: pozycja 4 : 0,64% (404 głosów)
- KOŁODZIEJSKA Andżelika: pozycja 5 : 0,64% (404 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DERLUKIEWICZ Anna: pozycja 1 : 4% (2 529 głosów)
- KOTKIEWICZ Adam Dariusz: pozycja 2 : 4% (2 529 głosów)
- KWIATKOWSKI Stanisław: pozycja 3 : 4% (2 529 głosów)
- LESZCZYŃSKI Bartosz: pozycja 4 : 4% (2 529 głosów)
- CIEŚLIK Grażyna Bożena: pozycja 5 : 4% (2 529 głosów)
- JASZCZAK Olga Katarzyna: pozycja 6 : 4% (2 529 głosów)
- LASKOWSKI Krzysztof Marian: pozycja 7 : 4% (2 529 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KULIGOWSKA Izabela Aneta: pozycja 1 : 0,69% (433 głosów)
- WOJDA Mariusz: pozycja 2 : 0,69% (433 głosów)
- WITKOWSKA Małgorzata Anna: pozycja 3 : 0,69% (433 głosów)
- JAROSZEWSKI Jacek Rafał: pozycja 4 : 0,69% (433 głosów)
- PODSĘDEK Anna: pozycja 5 : 0,69% (433 głosów)
- GRZYBOWSKI Łukasz Szymon: pozycja 6 : 0,69% (433 głosów)
- WIŚNIEWSKI Adam Kazimierz: pozycja 7 : 0,69% (433 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DOMOSŁAWSKA Daria Magdalena: pozycja 1 : 5,17% (3 265 głosów)
- HETKOWSKI Wojciech Wiesław: pozycja 2 : 5,17% (3 265 głosów)
- WIŚNIEWSKI Adam Zbigniew: pozycja 3 : 5,17% (3 265 głosów)
- KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna: pozycja 4 : 5,17% (3 265 głosów)
- KRAS Artur Bolesław: pozycja 5 : 5,17% (3 265 głosów)
- KOCHAŃSKA Martyna Karolina: pozycja 6 : 5,17% (3 265 głosów)
- JASION Jacek: pozycja 7 : 5,17% (3 265 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?