Zaglębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia 0:2. Drużyna Tomasza Kafarskiego przegrała na wyjeździe

Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia Bytów przegrała kolejne spotkanie. Tym razem z Zagłębiem Sosnowiec. Piłkarzom nie udało się nawet zaliczyć honorowego trafienia.

Drutex-Bytovia Bytów rozegrała dziś (piątek) kolejne spotkanie w I lidze. Tym razem zespół Tomasza Kafarskiego zmierzył się w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. Drużyna przegrała ten mecz 2:0.

Przeczytaj również o tym, jak Arka Gdynia przegrała z Bytovią derby Pomorza

Pierwszą bramkę czarno-biało-czerwoni stracili już w 9 minucie spotkania. Kolejną gospodarze zdobyli w 65 minucie gry. Z powodu kontuzji w meczu nie zagrał m.in. Janusz Surdykowski.

Szczegółową relację z meczu, komentarze i oceny przeczytasz 16.10 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.