Zwycięstwo Bytovii i burdy pseudokibiców

r
Bytovia pokonała 1:0 Huragan Murkam Przodkowo, ale mecz zakłócili pseudkokibice Arki Gdynia. Zniszczono kilka aut. Interweniowała policja. Dwie osoby zostały zatrzymane.

Gdy w 75 minucie gospodarze zdobyli bramkę, na murawę boiska wbiegła kilkunastoosobowa grupa pseudokibiców Arki Gdynia. Od razu skierowali się do sektora zajmowanego przez kibiców miejscowego fanklubu. Zerwali flagi i transparenty. Gdy zobaczyli ochroniarzy próbowali uciec. Jednego z pseudokibiców złapał i obezwładnił trener Bytovii Waldemar Walkusz, a drugiego kibice. Mecz został przerwany. Po kilku minutach na stadionie zjawiła się policja.