Wygrane Gryfa i Chojniczanki, remis Bytovii

(stan)
W 12 kolejce piłkarskiej drugiej ligi grupy zachodniej zwycięstwa odniosły zespoły Gryfa i Chojniczanki, a swój mecz zremisowała drużyna Druteksu Bytovii.

Chojniczanka pokonała Elaną Toruń 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola dla zespołu z Chojnic strzelił Marcin Orłowski w 90 minucie spotkania.

Gryf Wejherowo z kolei pokonał drużynę Górnika Wałbrzych 1:0 (0:0). Jedynego gola dla Gryfa zdobył Michał Fidziukiewicz w 49 minucie meczu.

Wreszcie Bytovia zremisowała na wyjeździe z zespołem MKS Oława 1:1 (1:0). Prowadzenie dla drużyny z Bytowa strzelił Łukasz Kowalski w 26 minucie meczu, a do wyrównania doprowadził Dawid Lipiński w 65 minucie.