Wpadka juniorów

ll
Fatalnie spisali się juniorzy starsi FCPK Bytovii w pierwszym meczu barażowym o awans do ligi pomorskiej. W Kobylnicy ulegli Canal+ Słupsk aż 0:6. W pierwszych 10 minutach pierwszej połowy słupszczanie strzelili ...

W pierwszych 10 minutach pierwszej połowy słupszczanie strzelili dwie bramki. Potem gra się wyrównała. Mimo, że bytowscy juniorzy atakowali, to jednak nie zdołali strzelić żadnej bramki.
Podobny przebieg miała druga połowa. W ciągu 10 minut ponownie bytowiacy stracili dwie bramki. Kiedy piłkarze FCPK Bytovii zaatakowali, odsłaniając własną bramkę, dwie kolejne kontry spowodowały, że znowu stracili gole.
- Czasami jest tak, że się wygrywa, a czasami tak, że się przegrywa - mówi Aureliusz Kosmaciński, trener juniorów. - W Bytowie będziemy walczyć o zwycięstwo. Czy uda nam się odrobić sześć bramek? Będzie to bardzo trudne.
Trzeba będzie raczej marzenia o Pomorskiej Lidze Juniorów odłożyć na przyszły rok. Wówczas może i juniorzy młodsi będą mieli szansę walczyć o awans. Rewanżowe spotkanie FCPK Bytovii z Canal+ Słupsk rozegrane zostanie w sobotę, 25 czerwca, o godzinie 12 na stadionie miejskim w Bytowie.