Wolne stanowisko pracy! Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" w Bytowie poszukuje dziennikarza

Redakcja
materiały własne
Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" w Bytowie poszukuje kandydatów na stanowisko: dziennikarz. Miejsce wykonywania pracy - Bytów.

Obowiązki:
- pisanie i redagowanie tekstów dotyczących Bytowa i powiatu bytowskiego,
- wykonywanie zdjęć,
- bieżące wspomaganie pracy redakcji.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność pisania i redagowania tekstów oraz wykonywania zdjęć,
- umiejętność wyszukiwania informacji,
- ogólna wiedza o bieżących wydarzeniach politycznychi społecznych z regionu,
- znajomość zasad stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii,
- kreatywność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do wyników,
- sprzęt służbowy: komputer, aparat fotograficzny, telefon,
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- praca z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV na adres [email protected]

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!