Wojciech Pięta doceniony przez kibiców w głosowaniu na najlepszego piłkarza ostatniego meczu

Wojciech Pięta - kapitan Drutex-Bytovii Bytów
Wojciech Pięta - kapitan Drutex-Bytovii Bytów Ł.Boyke
Wojciech Pięta, kapitan Drutex-Bytovii Bytów po ostatnim meczu z KS Polkowice uznany został przez kibiców za najlepszego piłkarza meczu

Po ostatnim spotkaniu w Bytowie, gdzie Drutex-Bytovia wygrała 2:0 przed własną publicznością z KS Polkowice, Wojciech Pięta uznany został najlepszym piłkarzem meczu. Głosowanie odbywało się na stronie internetowej bytowskiego klubu. Tuż za Piętą uplasowali się Mateusz Oszmaniec oraz rezerwowy Marcin Kajca. Pięta zebrał blisko połowę wszystkich oddanych głosów.

Przeczytaj również o tym, jak Wojciech Pięta otworzył wynik w spotkaniu Drutex-Bytovii z KS Polkowice

Doświadczony pomocnik był bardzo aktywny przez całe spotkanie. Zagrożenie pod bramką rywali budziły zwłaszcza wykonywane przez niego stałe fragmenty gry. W 66 min po podaniu "Kajcyka" Pięta otworzył wynik spotkania, pokonując w świetnym stylu golkipera przyjezdnych. Kapitan Drutex-Bytovii został zmieniony przez Pawła Janasa kilkanaście minut później przez Mariusza Kryszaka, który ustalił technicznym uderzeniem rezultat meczu.