Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia 3:2 (0:0). Obie bramki dla zespołu zdobył Janusz Surdykowski

Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia wciąż bez zwycięstwa. Drużyna Adriana Stawskiego przegrała wyjazdowe spotkanie z Wigrami Suwałki.

Jeszcze tylko cztery mecze pozostały Drutex-Bytovii, by wywalczyć utrzymanie w I lidze. Ostatnie - sobotnie spotkanie piłkarze Adriana Stawskiego przegrali na wyjeździe z Wigrami Suwałki.

Wynik w 48. minucie pojedynku otworzył Kamil Adamek. Prowadzenie w 70. minucie gry podwyższył Kamil Zapolnik. Chwilę później (72) kontaktową bramkę zdobył Janusz Surdykowski. Cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry do bramki pilnowanej przez Bieszczada ponownie trafił Zapolnik. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry golkipera miejscowych pokonał jeszcze "Surdyk", który ustalił wynik na 3:2 strzałem z rzutu karnego.