Tym razem Bez Nazwy

ll
Drugi turniej siatkówki plażowej rozegrany w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Jeleń wygrał zespół Bez Nazwy. Pokonali zwycięzców pierwszego turnieju. zespół Viktory 2:1.

Drugi turniej siatkówki plażowej rozegrany w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Jeleń wygrał zespół Bez Nazwy. Pokonali zwycięzców pierwszego turnieju. zespół Viktory 2:1. W pierwszym turnieju zespół Bez Nazwy (Ryszard Rode, Mariusz Mikołajewski) nie wystąpił.
W turnieju wzięło udział 14 drużyn. Zawody były rozgrywane systemem pucharowym. W eliminacjach Bez Nazwy pokonał Skrę 4 2:0. Takim samym wynikiem przeszedł ten zespół ćwierćfinały, wygrywając ze Skrą 5.
W półfinale Bez Nazwy pokonali Jedynkę 2:0. Takim samym rezultatem zakończył się drugi półfinał, W którym Viktory pokonały Skrę 2.
Trzecie miejsce zajęła właśnie Skra 2, która wygrała z Jedynką 2:0.
Po dwóch turniejach na pierwszym miejscu są Viktory (Iwan Wiktorowicz. Jordan Wiktorowicz), przed Jedynką (Marek Typa, Tomasz Maciejewski) i Bez Nazwy.
Kolejny turniej w ramach Grand Prix odbędzie się w niedzielę 24 lipca.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia