Sztorm Kosakowo - Zenit Łęczyce 3:1. Zacięty mecz w Kosakowie. Złote Piaski [V liga, ZDJĘCIA]

Magdalena Kupska
W 18 kolejce V ligi Sztorm Kosakowo pokonał u siebie Zenit Łęczyce 3:1. To pierwsze zwycięstwo zespołu z Kosakowa w rundzie wiosennej. Piłkarze rozegrali spotkanie w sobotę, 30.03.2019 r.

Już w 7 minucie do bramki gospodarzy trafił Wojciech Domski z Zenitu. Do wyrównania doprowadził Błażej Białek w 42 minucie meczu. Do przerwy utrzymał się remis 1:1. W drugiej połowie spotkania Sztorm Kosakowo zdobył jeszcze dwie bramki i pewnie wygrał mecz.

Sztorm Kosakowo – Zenit Łęczyce 3:1 (1:1)

Bramki: Wojciech Domski (7)- Błażej Białek (42), Przemysław Ronkowski (54), Błażej Białek (75)

Sztorm Kosakowo: Skulich – Pieprzyk (87 Szumotalski), Ronkowski (58 Dzikliński), Scharmach (67 Wiatrowski), Promiński, Czaplicki, Polechoński (77 Chełmikowski), Rytlewski, Paluch, Styn, Białek.

Zenit Łęczyce: Czekirda – Mallek (63 Bober), Koszałka, Wijatkowski (71 Wiśniewski), Świątek (63 Dulek), Błaszkowski, Domski (82 Małkowski), Gaffke, Miotk, Neubauer, Ulanowski.

Żółte kartki: Polechoński, Scharmach, Paluch (Sztorm) – Ulanowski (Zenit)