Sromotna porażka Drutex-Bytovii II z Gryfem Wejherowo. Przegrali u siebie 1:6

Marcin Pacyno
Drutex-Bytovia II przegrała z Gryfem 1:6
Drutex-Bytovia II przegrała z Gryfem 1:6 Marcin Pacyno
Drutex-Bytovia Bytów II poniosła dotkliwą porażkę 1:6 z Gryfem Orlex Wejherowo w półfinale regionalnym piłkarskiego Pucharu Polski.

Piłkarze z Bytowa grali tak naprawdę jedynie przez pierwsze 30 minut. Później w grze byli tylko goście, którzy upodobali sobie strzały do bramki Mateusza Oszmańca.
Drutex Bytovia II pierwsze dwa gole straciła w 39 i w 45 minucie.

W drugiej worek z bramkami się rozwiązał. Gospodarze tracili je dosłownie co kilka minut. Pierwsza wpadła już w 49 minucie. Zespół gospodarzy odżył na moment w 55 minucie, kiedy Marek Kowal strzelił jedynego gola dla gospodarzy. W kolejnych minutach trafiali już tylko goście.

Przeczytaj też o prezencie dla kibiców

Gryf Orlex, który w ubiegłym roku był rewelacją Pucharu Polski dochodząc do jednej czwartej finału centralnego i ulegając dopiero Legii Warszawa, pokazał, że w tegorocznej edycji także będzie chciał grać o wysokie pozycje.

Drutex-Bytovia II ma na koncie inny sukces. Podopieczni Adriana Stawskiego awansowali do IV ligi.

Komentarz trenera w piątek 01.06 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.