Srebro Grzonki

GG
Paweł Grzonka z Olimpii Bytów został młodzieżowym wicemistrzem Polski (do 23 lat) w chodzie na 20 km. Zwyciężył R. Augustyn - 4 zawodnik MME, AZS AWF Kraków.

Paweł Grzonka z Olimpii Bytów został młodzieżowym wicemistrzem
Polski (do 23 lat) w chodzie na 20 km. Zwyciężył R. Augustyn - 4 zawodnik MME, AZS AWF Kraków. Zawody odbyły się w Gdańsku i połączone były z Pucharem Poczty - 41 Międzynarodowym Mityngiem w chodzie sportowym im. Obrońców Poczty Polskiej (w klasyfikacji generalnej Paweł Grzonka był 4).
Wystartowało 56 zawodników z 7 krajów.
Paweł Grzonka szybko doszedł do formy po kontuzji (mięsień dwugłowy uda), której nabawił się 17 lipca podczas startu w MME w Erfurcie. Idąc na 7 pozycji musiał zejść z trasy. Teraz czeka go start 2 września na Litwie (20 km) oraz 1 października w Wiedniu (50 km).