Ruch Zdzieszowice - Drutex-Bytovia Bytów 2:2. Zespoły podzieliły się punktami

CZERWONA KARTKA!
CZERWONA KARTKA! Sław
Drutex-Bytovia zremisowała z Ruchem Zdzieszowice 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Wojciech Pięta i Robert Hirsz

Po ostatniej wygranej zawodników Pawła Janasa przed własną publicznością, Drutex-Bytovia Bytów wyjechała do Zdzieszowic, gdzie zagrała z miejscowym Ruchem. Pierwszego gola w tym meczu zdobył Bella w 25 minucie. Do wyrównania w drugiej połowie meczu doprowadził Wojciech Pięta, kapitan Drutex-Bytovii Bytów. Niespełna kwadrans później prowadzenie podwyższył Rober Hirsz. Gdy wydawało się, że zespół Janasa wróci do Bytowa z kompletem punktów, Patryk Sochacki w 90 minucie zdobył bramkę na 2-2.

Przeczytaj również o tym, jak Drutex-Bytovia Bytów wygrała z Jarotą Jarocin

Szczegółową relację z meczu przeczytasz w poniedziałkowym wydaniu Dziennika Bałtyckiego.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?