Rewelacyjna Beata Topka kolekcjonuje medale (zdjęcia)

Sylwia Lis
Zawody w Toruniu.
Zawody w Toruniu. UG Borzytuchom
Beata Topka reprezentująca ULKS "Talex - Borysław" Borzytuchom została halową mistrzynią Polski w biegu na 1500 m.

Zawody odbywały się w miniony weekend w Toruniu, gdzie za rok Polska zorganizuje Halowe Mistrzostwa Europy.
Na metę jako pierwsza wbiegła wychowanka klubu Angelika Cichocka, jednak decyzją sędziów została zdyskwalifikowana za przekroczenie toru. Wobec zaistniałej sytuacji tytuł mistrzowski przypadł Beacie Topce, która przybiegła druga.
W kolejnym dniu zawodów podopieczna Jarosława Ścigały zdobyła brązowy medal na dystansie 3000 m. Dodatkowo nasza reprezentantka zdobyła na obydwu dystansach złote medale w kategorii młodzieżowej. Województwo Pomorskie zwyciężyło w klasyfikacji medalowej mistrzostw.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?