Podbeskidzie - Drutex-Bytovia 0:2 (0:0). Pierwszoligowiec z Bytowa wygrał kolejne spotkanie

Łukasz Boyke
Pierwszoligowa Drutex-Bytovia pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała w drugiej kolejce spotkań nowego sezonu. Zespołowi Adriana Stawskiego udało się wygrać pomimo tego, że całą drugą połowę grał w osłabieniu.

Prowadzenie czarno-biało-czerwonym dał w 64. minucie gry Michał Stasiak. Wynik na 0:2 ustalił w doliczonym czasie gry Sebastian Duda. Piłkarzom z Bytowa udało się wygrać z trudnym rywalem pomimo tego, że od 46. minuty zespół grał w osłabieniu. Czerwoną kartkę zobaczył wówczas Andrzej Witan, którego w bramce zastąpił Mateusz Oszmaniec.

Przeczytaj również o tym, jak Leszek Gierszewski, prezes firmy Drutex znalazł się wśród najbogatyszych Polaków

Relacja z meczu 7.08 w Dzienniku Bałtyckim.

Oglądaj także: Ustawka pseudokibiców na autostradzie A1. "Policjanci zareagowali bardzo szybko"

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0