MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia 2:2 (1:1). Zwycięstwo zespołu Adriana Stawskiego było bardzo blisko

Łukasz Boyke
Pierwszoligowa Drutex-Bytovia zremisowała wyjazdowe spotkanie z MKS-em Kluczbork 2:2. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy otworzyli wynik w 33. minucie gry. Sześć minut przed końcem regulaminowego czasu pierwszej połowy wyrównał Mateusz Klichowicz.

W 58. minucie spotkania na prowadzenie wyszli z kolei piłkarze Drutex-Bytovii. Tym razem bramkę dla czarno-biało-czerwonych zdobył Jakub Wilk. Miejscowi jednak nie odpuszczali i wyrównali wynik w 90. minucie gry.