Medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w boksie spotkali się z burmistrzem Bytowa

opr.Rog.
W Urzędzie Miejskim w Bytowie odbyło się spotkanie z medalistami Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w boksie oraz ich rodzicami.

Podczas Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w boksie, rozgrywanych w Bytowie, bytowski klub Garda wystawił czterech zawodników, z czego trzech ukończyło mistrzostwa z medalami.

Złoty medal zdobył Igor Kreft, srebro wywalczył Oliwier Stawski, a brąz Łukasz Adamski. W klasyfikacji drużynowej Klub Garda zajął 4 miejsce w Polsce, będąc jednocześnie najlepszym klubem w okręgu pomorskim.

W Mistrzostwach rozgrywanych w Bytowie wzięło udział 229 młodych pięściarzy, a kibice mogli zobaczyć 203 pojedynki w 26 kategoriach wagowych.
Burmistrz pogratulował rodzicom zawodników wzorowego wychowania oraz umożliwienia rozwijania talentów swoich dzieci oraz wręczył listy gratulacyjne oraz upominki. Na spotkaniu obecny był także Arkadiusz Żuk - brązowy medalista w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski Kadetów w Łomży.