Lekarz Domowy "wyleczył" bytowskich koszykarzy

(ll)
Koszykarze TKKF FCPK Bytów w pierwszym spotkaniu fazy play off Słupskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki przegrali z Lekarzem Domowym 58:77. Już pierwsza kwarta pokazała kto jest lepszy.

Już pierwsza kwarta pokazała kto jest lepszy. Koszykarze ze Słupska wygrali ją wyraźnie 25:5. Dwie kolejne, 14:9 i 20:18, co prawda wygrali bytowianie, ale w ostatniej ulegli 19:25.

Porażka o niczym jeszcze nie przesądza, bo rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw.

Punkty dla TKKF-FCPK zdobyli: 24 Dariusz Wica, 13 Wojciech Mohr, 10 Tomasz Niklas, 7 Grzegorz Treder, 4 Michał Kostycz.Z powodu choroby w bytowskim zespole zabrakło dwóch czołowych graczy: Adama Czekaja i Bartosza Hołowieja.