Legia Warszawa - Drutex Bytovia 2:0. Zespół Janasa przegrał spotkanie z drużyną Ekstraklasy

Drutex-Bytovia przegrała z Legią Warszawa
Drutex-Bytovia przegrała z Legią Warszawa Łukasz Boyke
Legia Warszawa wygrała w sparingowym spotkaniu z Drutex-Bytovią Bytów 2:0. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Henninga Berga zdobyli Wladimer Dwaliszwili oraz przebywający na testach Ibrahim Babangida.

W środowym meczu sparingowym Legia Warszawa zmierzyła się z drugoligową Bytovią Bytów. W spotkaniu wystąpili głównie piłkarze, którzy do tej pory nie otrzymywali zbyt wielu minut na boiskach Ekstraklasy.

Już w pierwszych sekundach spotkania legioniści wyszli na prowadzenie. Dwaliszwili wykorzystał prostopadłe podanie i strzałem zewnętrzną częścią buta nie dał szans golkiperowi Bytovii.

Kolejne minuty spotkanie przebiegały pod zdecydowane dyktando mistrzów Polski. Przewaga Legii Warszawa nawet na chwilę nie podlegała dyskusji, czego dowodem była kolejna bramka, zdobyta w trakcie drugiej części spotkania. Do siatki trafił tym razem testowany Ibrahim Babangida.

Przeczytaj również o tym, jak Drutex-Bytovia pokonała Gryf Słupsk 4:1

Legia Warszawa: 91. Konrad Jałocha - 18. Michał Kucharczyk, 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Alan Fialho, 14. Rafał Makowski - 33. Michał Żyro, 35. Daniel Łukasik, 23. Helio Pinto, 8. Miłosz Kozak - 11. Michał Efir, 13. Wladimer Dwaliszwili. Trener: Henning Berg.

Drutex Bytovia Bytów: 1. Mateusz Oszmaniec - 22. Wojciech Wilczyński, 25. Sławomir Mazurkiewicz, 3. Łukasz Wróbel, 6. Maciej Szewczyk, 23. Adrian Wróblewski, 9. Mariusz Kryszak, 17. Michał Pietroń, 8. Maciej Kazimierowicz, 21. Mateusz Michalski, 25. Jakub Bojas. Trener:Paweł Janas.

W sobotę natomiast bytowska drużyna zagra w Chojnicach z pierwszoligową Chojniczanką.