Drutex-Bytovia
Drutex-Bytovia choć przegrała 0:2 z Lechią Gdańsk, to stworzyła sobie na stadionie przy Traugutta kilka klarownych sytuacji. Zabrakło skuteczności.

Pierwszoligowa Drutex-Bytovia rozegrała kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem była ekstraklasowa Lechia Gdańsk. Zespół prowadzony przez Tomasza Kafarskiego pierwszą bramkę stracił już w 10 minucie spotkania. Piłkę do bramki pilnowanej przez Michała Szromnika wbił wtedy Marco Paixao. Wynik w 72 minucie spotkania ustalił Piotr Wiśniewski.

Dla lechistów był to ostatni sprawdzian przed ligową inauguracją. W najbliższą środę czarno-biało-czerwoni rozegrają natomiast kolejny sparing. Przeciwnikiem będzie Znicz Pruszków.

Materiał wideo udostępniony dzięki uprzejmości klubu Drutex-Bytovia.