Laureaci głosowania w powiatowym etapie plebiscytu "Mistrzowie Smaku 2017" awansowali do finału

Maria Sowisło
Znamy zwycięzców powiatowego etapu plebiscytu "Mistrzowie Smaku 2017". Głosowanie zakończyło się wczoraj (23.08) o godzinie 22. Kto wygrał?

W kategorii Restauracja Roku wygrała Naleśnikarnia Frykas. Drugie miejsce zajęła Restauracja Kaszubianka, a trzecie Restauracja Jaś Kowalski z Bytowa.

W kategorii Cukiernia/Kawiarnia Roku najwięcej głosów w powiatowym etapie plebiscytu zdobyła Cukiernia Bagietka z Miastka. Na drugiej pozycji uplasowała się Kawiarnia Beza z Bytowa, a trzecie Cukiernia Heldt Edward z Miastka.

Kategorię Piekarnia Roku w powiecie bytowskim zwyciężyła PSS Spójnia z Miastka. Na drugiej pozycji uplasowała się Piekarnia Bagietka przy ulicy Sikorskiego w Bytowie, a na trzeciej Piekarnia Jurek, także z Bytowa.

Redakcyjna prezentacja wszystkich laureatów plebiscytu Mistrzowie Smaku 2017 z powiatu bytowskiego 1.09 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.

SPRAWDŹ WYNIKI GŁOSOWANIA W POWIATOWYM ETAPIE PLEBISCYTU MISTRZOWIE SMAKU 2017

Oglądaj także: Rukola, sałata rzymska, a może lodowa - która z nich jest najzdrowsza?

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe