KSK Kołczygłowy bez zwycięstwa. Prawie urwali seta

(LL)

Beniaminek III ligi siatkówki, KSK Kołczygłowy jeszcze nie wygrał żadnego meczu. W ostatni weekend przegrali z Treflem Gdańsk 0:3. Pierwsza część była wyrównana. Goście wygrali 25:22. Drugi set gospodarze oddali bez wali, przegrywając 11:25.

Najbardziej emocjonujący był trzeci set. Kołczygłowianie prowadzi nawet 6 punktami. Doświadczenie Trefla wzięło jednak górę. Wygrali seta 25:21 i całe spotkanie 3:0.

Kibice liczyli na to, że KTK wygra poprzedni mecz z PTPS Człuchów. Niestety również to spotkanie zostało przegrane 2:3. Cztery sety urwane w dwóch meczach Człuchowowi, to jedyny dorobek graczy z Kołczygłów.

W kolejnym spotkaniu KSK Kołczygłowy zmierzy się z KATS Alpat Gdynia.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0