Autobus B będzie kursował w dni powszednie na trasie od ul. Sikorkowej we Wronowicach przez Kolumnę i Łask, następnie przez Orchów i Okup do Zduńskiej Woli, gdzie skończy kurs na ul. Sieradzkiej. Nastepnie będzie wracał z ul. Sieradzkiej w Zduńskiej Woli.
W niedziele i święta trasa B została wyznaczona od pl. 11 Listopada do Orchowa.
Szczegółowe rozkłady jazdy w galerii zdjęć.
Autobusy linii B mają zacząć kursować na linii Łask - Zduńska Wola od 15 czerwca. Przez dwa tygodnie to połączenie autobusowe będzie testowane.
Czy B zostanie na stałe, będzie zależało od liczby pasazerów, którzy będą korzystali z tej linii autobusowej
O powodach przywrócenia po 8 latach przerwy autobusu linii B pialiśmy tutaj: na trasę ma wrócić B
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?