I Bytowski Turniej Bokserski Garda na dziedzińcu zamkowym w Bytowie

Olek Knitter
Marta Prill wraz z trenerem gościli u burmistrza Bytowa, który gratulował jej zdobytego medalu. FB Garda Bytów
W sobotę 10 lipca klub Garda organizuje na dziedzińcu zamkowym turniej bokserski.

Będzie to pierwsza tego typu impreza na terenie gminy Bytów, dodatkowo promowana przez Okręgowy Związek Bokserski oraz przez Polski Związek Bokserski. Turniej rozpocznie się o godz. 11.00.

Niedawno zawodniczka bytowskiego klubu Marta Prill zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie olimpijskim w kategorii do 48 kg. Kilka dni temu zawodniczka wraz z trenerem gościli u burmistrza Bytowa, który gratulował jej zdobytego medalu.
Warto dodać, że młodzik KS Garda Bytów Kacper Sirocki został powołany do Kadry Wojewódzkiej POZB na rok 2021. Natomiast Igor Kreft, który jest jeszcze adeptem, został wpisany na listę rezerwową Kadry Wojewódzkiej POZB.