GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 1:1 (0:0)

(stan)
Tomasz Bołt
W meczu piłkarskiej T-Mobile ekstraklasy Lechia Gdańsk zremisowała w Bełchatowie z GKS 1:1 (0:0). Prowadzenie dla GKS zdobył Łukasz Madej w 47 minucie, a wyrównał Ricardinho w 58 minucie z rzutu karnego.

W podstawowym składzie Lechii jest dwóch jubilatów. Łukasz Surma gra mecz numer 400, a Jarosław Bieniuk numer 200 w ekstraklasie.

W drodze do Bełchatowa mijaliśmy samochody z kibicami biało-zielonych. Na kwadrans przed rozpoczęciem meczu było ich jednak kilkunastu w sektorze dla gości. Pogoda do rozegrania meczu jest dobra. Nie jest zimno, nie pada deszcz.

Przed meczem piłkarze Lechii długo rozmawiali z Pawłem Buzałą, graczem GKS Bełchatów, który ma za sobą występy w zespole z Gdańska.

Lechia zremisowała w Bełchatowie i tym samym przerwana została wyjazdowa seria zwycięstw biało-zielonych. To także pierwszy remis gdańszczan w tym sezonie.

Już wkrótce w naszym serwisie pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów.