Drutex-Bytovia-Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1). Czarno-biało-czerwoni przegrali na własnym boisku

Archiwum
Archiwum Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia przegrała przed własną publicznością z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Zespół Adriana Stawskiego stracił bramkę w 18. minucie spotkania.

Drutex-Bytovia wciąż bez zwycięstwa. Zespół Adriana Stawskiego przegrał w sobotni wieczór na własnym boisku z Zagłębiem Sosnowiec. Strzelcem bramki dla zespołu przyjezdnych był w 18. minucie gry Martin Pribula. Gospodarze choć mieli okazje do wyrównania, to nie udało się im wbić piłki do bramki pilnowanej przez Fabisiaka. Pomimo trzech doliczonych przez arbitra minut miejscowym nie udało się wyrównać wyniku.

Przeczytaj również o tym, jak Adrian Stawski został trenerem Drutex-Bytovii

Zagłębie Sosnowiec po 29. kolejce spotkań uplasowało się na pozycji wicelidera zestawienia z dorobkiem 50 punktów. Drutex-Bytovia wciąż na miejscu 16. z 27 punktami.

Oglądaj także: Nowy ZOOM o maturze