Drutex-Bytovia remisuje z wicemistrzem Kazachstanu

cino
3 do 3 takim wynikiem zakończył się sparing Drutex Bytovii z wicemistrzem Kazachstanu. Mecz zespół beniaminka drugiej ligi mógł jednak wygrać.

Podczas zgrupowania w Turcji piłkarze Drutex Bytovii Bytów rozegrali pierwszy sparing kontrolny. Spotkali się w nim z wicemistrzem Kazachstanu Zeitisem Taldydorgan. Po 90 minutach na zegarze z wynikiem pokazał się remis 3 do 3. Bramki dla bytowiaków zdobyli Wojciech Pięta w 50 minucie, Adivano Nascimento w 68 i Michał Pietrzyk z karnego w 83 minucie spotkania. Do tej pory beniaminek drugiej ligi prowadził. Wicemistrz Kazachstanu zremisował dopiero w ostatniej minucie spotkania. Trener Drutex Bytovii Bytów Waldemar Walkusz podsumował spotkanie podkreślając dobrą grę swoich podopiecznych, ale nie był zadowolony z wyniku twierdząc, że łącznie bytowiacy strzelili pięć bramek gdyż dwie z ich szkolnych błędów zdobyli kazachowie.

BRAMKI: 0:1 D. Kuseinov (15), 1:1 W. Pięta (50), 2:1 A. Nascimento (68), 2:2 A. Szczotkin (71), 3:2 M. Pietrzyk (83-karny), 3:3 A. Sericzanow (89).

Skład DRUTEX-BYTOVII: M. Oszmaniec (46 W. Gostomski) – J. Szałek (46 T. Cierson), M. Szałek (21 P. Łapigrowski), Ł. Wróbel, M. Szmidke (73 P. Laskowski), D. Ambroziak (66 S. Pufelski), P. Waleszczyk (73 K. Bryndal), W. Pięta (73 A. Kobiella), J. Zejglic (28 Ł. Kłos), M. Pietrzyk, D. Retlewski (59 A. Nascimento).
Dziś (01.02.) o godzinie 23.00 w TVP Sport będzie można oglądnąć relację ze zgrupowania Drutex Bytovii Bytów