Drutex-Bytovia - Pogoń Siedlce 3:1. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Artur Formela

Drutex-Bytrovia w końcu przełamała niekorzystną passę i wygrała ważne ligowe spotkanie przed własną publicznością. Zespół Kafarskiego po tym meczu umocnił się w pierwszoligowym zestawieniu.

Chociaż Drutex-Bytovia nie była faworytem tego spotkania, zespołowi udało się pokonać lepiej notowaną drużynę. Wynik w 13 minucie gry otworzył Artur Formela. Prowadzenie w 50 minucie meczu podwyższył Janusz Surdykowski. 9 minut później celne trafienie ponownie zaliczył Formela.

Przeczytaj również o tym, jak Drutex-Bytovia dostała nowy autobus

Honorowe trafienie 18 minut przed końcem regulaminowego czasu gry zaliczyli goście. Do udanych sobotni mecz może zaliczyć nie tylko Artur Formela, ale także Tomasz Laskowski, który zaliczył kilka widowiskowych i co najważniejsze skutecznych akcji w bramce Drutex-Bytovii. Pod wątpliwość zaś można byłoby poddać niektóre decyzje sędziego, z którymi wielokrotnie nie zgadzali się chociażby miejscowi kibice.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0