Drutex-Bytovia - Pogoń Siedlce 1:3 (1:0). Zespół Adriana Stawskiego wciąż nie zdobywa punktów

Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia przegrała na własnym boisku z Pogonią Siedlce 1:3. Bramkę dla czarno-biało-czerwonych zdobył w 26 minucie gry Alen Ploj.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił w 26 minucie gry Alen Ploj. Gospodarze prowadzili do 81 minuty, kiedy do bramki Gerarda Bieszczada zaczęli strzelać przyjezdni. Wynik najpierw wyrównał Mateusz Żytko. 4 minuty później zespołowi gości prowadzenie dał Grzegorz Tomasiewicz. Wynik w 93 minucie gry na 1:3 ustalił Eusebio Bancessi.

Szczegóły na temat meczu i komentarze przeczytasz 3.04 w Dzienniku Błtyckim.