Drutex-Bytovia – Olimpia Elbląg 2:4 (2:3). Drużyna rozegrała kolejną grę kontrolą

Drutex-Bytovia
Pierwszoligowa Drutex-Bytovia przegrała z Olimpią Elbląg 2:4. Sparing rozegrany został w Gniewinie.

Od dziś do soboty Drutex-Bytovia przebywa na zgrupowaniu w Gniewinie. Zespół Tomasza Kafarskiego już w pierwszym dniu rozegrał sparing z Olimpią Elbląg. Zespół przegrał mecz 2:4. Wynik już w 1 minucie gry otworzył Bartosz Wolski, który wyprowadził czarno-biało-czerwonych na prowadzenie. Gola na 2:0 zdobył jeszcze w 9 minucie spotkania Janusz Surdykowski. Przeciwnicy byli jednak skuteczniejsi, bo zdobyli o dwie bramki więcej.