Drutex-Bytovia II w 1/4 wojewódzkiego szczebla Pucharu Polski. Pokonali Gryfa Słupsk 6:1

(MATEO)
Sądny dzień zgotowali graczom słupskiego Gryfa zawodnicy Drutex-Bytovii II. Podopieczni Adriana Stawskiego wygrali 6:1 w 1/8 wojewódzkiego etapu Pucharu Polski.

Worek z golami otworzył się w drugiej połowie, chociaż do przerwy Drutex-Bytovia II prowadziła już 1:0.

- Cały mój zespół zasługuje na pochwałę. Zagrali bardzo ambitnie. Od początku widać było, że chłopaki chcą wygrać - komentuje trener Adrian Stawski.

Przeczytaj też o zwycięski derby w Chojnicach

No i wygrali, i to jak! Warto podkreślić, że rezerwy drugoligowców pokonały Gryfa, który do Bytowa przyjechał w najsilniejszym składzie i w towarzystwie wiernych kibiców ulokowanych w dwóch autokarach. W Bytowie spotkał ich jednak wielki smutek. Sprawcami przygnębienia byli trzej gracze Drutex-Bytovii II. Po dwa gole strzelili Marek Kowal, Przemysław Brzeziański i Krzysztof Paraficz. Ten drugi szóstą bramkę zdobył dokładnie w 90 minucie.