Drutex-Bytovia II - Gryf 2009 Tczew 8:1. Rezerwy przerwały złą passę

Drutex-Bytovia II - Gryf 2009 Tczew - 8:1
Drutex-Bytovia II - Gryf 2009 Tczew - 8:1 Ł.Boyke
Bytowiacy w ramach 10. kolejki IV ligi pomorskiej rozgromili Gryf 2009 Tczew aż 8:1. Klasycznym hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Michał Marczak.

Zawodnicy Drutex-Bytovii II Bytów przerwali złą passę, która trwała od sześciu ostatnich spotkań. Zespół pokonał na własnym boisku Gryf 2009 Tczew 8:1. Pierwszą bramkę gospodarze stracili już w trzeciej minucie tego spotkania. Czarno-biało-czerwoni od razu ruszyli do odrabiania strat. Wynik udało się wyrównać w 27 minucie spotkania. Rzut wolny na bramkę zamienił Łukasz Pietroń. Do końca pierwszej części tego pojedynku wynik nie uległ zmianie.

Przeczytaj również o porażce rezerw Drutex-Bytovii z Pogonią Lębork

Po przerwie warunki gry dyktowali już gospodarze. W 51 minucie zespół rezerw Bytovii objął prowadzenie. Gola zdobył Michał Marczak. Siedem minut później prowadzenie podwyższył Łukasz Pietroń. W kolejnych sytuacjach bramki dla Bytovii zdobył Artur Wojach, Przemysław Toczek, dwie Michał Marczak i Tomasz Galikowski.

Po efektownej wygranej podopieczni Krzysztofa Babińskiego awansowali na 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Następny mecz nasze rezerwy rozegrają na wyjeździe z liderem – GKS-em Przodkowo. Pojedynek ten odbędzie się 5 października (sobota) o godz. 15.00.

DRUTEX-BYTOVIA II – GRYF 2009 TCZEW 8:1 (1:1)

BRAMKI: 0:1 A.Borys (3), 1:1 Ł.Pietroń (27), 2:1 M.Marczak (51), 3:1 Ł.Pietroń (58), 4:1 A.Wojach (69), 5:1 P.Toczek (71), 6:1 M.Marczak (76), 7:1 M.Marczak (87), 8:1 T.Galikowski (93).

DRUTEX-BYTOVIA II: T.Laskowski – M.Szmidke, R.Więckowski (46 P.Toczek), M.Pakosz, J.Karwat, Ł.Chylewski (77 T.Galikowski), Diego, Ł.Pietroń, J.Cesarek, A.Wojach (80 K.Król), M.Marczak.