Drutex-Bytovia - Chrobry Głogów 2:1. Drużyna Janasa pokonała lidera drugoligowego zestawienia

Drutex-Bytovia - Chrobry Głogów 2:1
Drutex-Bytovia - Chrobry Głogów 2:1 Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia Bytów pokonała przed własną publicznością zespół z Głogowa. Dwie bramki dla czaro-biało-czerwonych strzelił Robert Hirsz.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli gospodarze po strzale Roberta Hirsza w 20 minucie meczu.

Prowadzenie udało się podwyższyć dopiero w 90 minucie tej konfrontacji. Piłkę do siatki ponownie skierował Hirsz.

Przyjezdni zaliczyli honorowe trafienie w doliczonym czasie gry po tym, jak w 92 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny. Okazję do zdobycia gola wykorzystał Krystian Pieczara.

Po tym spotkaniu Drutex-Bytovia traci do lidera zestawienia już tylko jeden punkt.

Szczegółową relację z meczu, rozmowę z Robertem Hirszem oraz komentarze trenerów przeczytasz 16.05 w piątkowym wydaniu Dziennika Powiatu Bytowskiego.