Drutex-Bytovia-Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1). Chojniczanie przerwali passę Bytovii bez porażki

Po rywalizacji w Pucharze Polski Drutex-Bytovia wróciła do ligowej rywalizacji. W sobotni wieczór podopieczni Tomasza Kafarskiego podjęli na własnym boisku Chojniczankę Chojnice. Wygrał zespół gości. [ZDJĘCIA]

Pojedynek zakończył się porażką dla czarno-biało-czerwonych. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zaliczył w 39 minucie spotkania Łukasz Kosakiewicz. Niewiele brakowało, a golkiper miejscowych obroniłby ten strzał, ale piłka wpadła jednak do bramki.

Przeczytaj również o meczu Drutex-Bytovii z Arką Gdynia

W drugiej części spotkania obu drużynom brakowało klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Piłkarzom brakowało nie tylko dokładności przy rozgrywaniu piłki, ale też precyzji przy oddawaniu strzałów. Przyjeznym udało się utrzymać prowadzenie pomimo tego, że w końcówce meczu podopieczni Tomasza Kafarskiego już tylko atakowali.

DRUTEX-BYTOVIA – CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:1
DRUTEX-BYTOVIA: G. Bieszczad – Ł. Wróbel, M. Cseh, K. Bąk, S. Kamiński, R. Mandrysz (72 M. Rzuchowski), J. Serafin, A. Ploj (64 J. Bąk), K. Wacławczyk (72 M. Efir), M. Klichowicz, J. Surdykowski.
CHOJNICZANKA: Ł. Budziłek – W. Lisowski, M. Markowski, P. Kieruzel, Ł. Kosakiewicz, J. Podgórski, M. Kryszak, P. Zawiskowski, A. Rybski (90 J. Mrozik), M. Jakóbowski (90 J. Biskup), T. Mikołajczak (74 I. Meschia).
BRAMKA: 0:1 Ł. Kosakiewicz (39).
ŻÓŁTE KARTKI: S. Kamiński, J. Serafin (Drutex-Bytovia); P. Zawistowski, J. Biskup (Chojniczanka).
SĘDZIA: Tomasz Marciniak (Płock).

Więcej na temat tego derbowego meczu 31.10 w Dzienniku Bałtyckim.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0