Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz 1:4. Honorową bramkę dla zespołu zdobył Łukasz Wróbel

Drutex-Bytovia Bytów przegrała z pierwszoligową Olimpią Grudziądz 1:4
Drutex-Bytovia Bytów przegrała z pierwszoligową Olimpią Grudziądz 1:4 Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia Bytów przegrała sparing z pierwszoligową Olimpią Grudziądz 1:4. Kolejny sparing już w piątek. Przeciwnikiem będzie trzecioligowa Lechia II Gdańsk

Pierwsze dwie bramki przeciwnicy zespołu Pawła Janasa zdobyli już w pierwszej części meczu. W 28 minucie gola zdobył Łukasz Wróbel.

W drugiej połowie Olimpia Grudziądz zdobyła dwie kolejne bramki. Obie autorstwa pomocnika Adriana Frańczaka. W zespole Drutex-Bytovii zagrało czterech testowanych zawodników – Oliwer Wienczatek (20 l.) - bramkarz ekstraklasowej Legii Warszawa, Andrzej Niewulis (24 l.) - obrońca I-ligowego Dolcana Ząbki, Arkadiusz Czajkowski (20 l.) - obrońca III-ligowej Unii Solec Kujawski i Rafał Lisiecki (20 l.) - pomocnik II-ligowej Olimpii Elbląg.

Przeczytaj również o przygotowaniach Drutex-Bytovii Bytów do ostatniego meczu rundy jesiennej

DRUTEX-BYTOVIA Bytów – OLIMPIA Grudziądz 1:4
DRUTEX-BYTOVIA: M. Oszmaniec – W. Wilczyński, J. Karwat, Ł. Kowalski, Ł. Wróbel, M. Kryszak, J. Cesarek, M. Michalski, M. Pietroń, R. Hirsz, M. Marczak. Na zmiany wchodzili: M. Stefanowicz, A. Wróblewski, K. Niedzielski, M. Kajca, A. Wojach, M. Pakosz, O. Wienczatek, A. Niewulis, A. Czajkowski, R. Lisiecki.
BRAMKA: 1:2 Ł. Wróbel (28).

Kolejny sparing już w piątek na stadionie przy Mickiewicza w Bytowie. Przeciwnikiem będzie trzecioligowa Lechia II Gdańsk.