Bytowscy tancerze z Jeleniej Góry przywieźli dwa srebrne medale

Maria Sowisło
Podopieczni bytowskiej Szkoły Tańca i Sportu Perfect zaliczyli świetny występ i wrócili z medalami z zawodów International Polish Championships WADF 2021, jakie odbywały się w Jeleniej Górze.

Podczas turnieju w Jeleniej Górze tancerze z Bytowa wywalczyli dwa miejsca na podium. Wspaniale zaprezentowali się zarówno w kategoriach solowych jak i występach grupowych.
I tak w kategorii miniformacja ADULTS drugie miejsce wywalczyła grupa Kenic w składzie: Karolina Urbaniak, Laura Greinke, Nikola Muszak, Julia Jaworska, Matylda Knop, India Landowska, Kornelia Drab i Oliwia Hołowiej. Także ze srebrnym medalem do Bytowa wróciły Karolina Urbaniak, Laura Greinke i Nikola Muszak, które walczyły o podium w kategorii trio 16+.
Świetny występ zaliczyła również Malwina Prądzińska, która zajęła siódme miejsce w kategorii solo juniorzy 14-15 lat.