W tym roku Bëtowskô Gòńba rozegrywana jest jako Super KJS. Oznacza to, że można było wytyczyć niemal trzykrotnie dłuższe odcinki specjalne, a i suma oesowego ścigania będzie dzięki temu o wiele większa.
W niedzielę zawodnicy rywalizować będą na 6 oesach. Dwa trzykrotnie pokonywane odcinki to wąskie, bardzo kręte i pagórkowate trasy w przepięknej scenerii kaszubskich krajobrazów. W tym roku organizatorom udało się ułożyć niezwykle kompaktową pętlę, dzięki czemu długość całego rajdu ma mniej niż 100 km, a odcinki specjalne stanowią niemal 30 proc. trasy rajdu. Na piątej, jubileuszowej edycji bytowskiego święta wszystkim pasjonatom motosportu na pewno nie zabraknie emocji.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.