Bytów. Gospodarze nie oddali pucharów

cino
W Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie rozegrano turniej unihokeja. O puchar starosty bytowskiego grali uczniowie szkół podstawowych, a o puchar prezesa ULKS U-2 w Bytowie gimnazjaliści.

W zawodach wzięły udział najlepsze zespoły z terenu powiatu bytowskiego m.in. Kramarzyny - zwycięzcy półfinału wojewódzkiego w kategorii gimnazjalistów. W Bytowie musieli jednak uznać wyższość organizatora imprezy, czyli ULKS U-2. Już w pierwszym spotkaniu przegrali 0:1. Trzecie miejsce zajął zespół z Borowego Młyna. Zacięta rywalizacja była także w kategorii turnieju głównego o puchar starosty. Młodzi unihokeiści najpierw grali w grupach, a potem o miejsca na podium. I to w tych spotkaniach było najwięcej dramaturgii. Mecze o miejsca na podium zakończyły się rzutami karnymi. Najpierw o trzecie miejsce zagrały drużyny Borowego Młyna i Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie. To spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W rzutach karnych wygrali gracze z Bytowa 2 :1. W spotkaniu na szczycie zagrały drużyny Kramarzyn i SP 2 Bytów. Zespół z Bytowa miał przewagę na parkiecie, której jednak nie umiał wykorzystać. Spotkanie w regulaminowym czasie zakończyło się remisem 2: 2. W rzutach karnych na przemian gracze strzelali i pudłowali. W ostatniej kolejce przewagę miał zespół SP 2 Bytów. Kramarzyny przestrzeliły i to bytowianie zwyciężyli 2:1.

Klasyfikacja
Szkoły Podstawowe: 1. SP 2 Bytów, 2. SP Kramarzyny, 3. SP 5 Bytów, 4. SP Borowy Młyn, 5. SP Łubno

Gimnazja: 1. ULKS U-2 Bytów, 2 Gimnazjum Kramarzyny, 3. Gimnazjum Borowy Młyn, 4. Gimnazjum nr 1 w Bytowie

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani