Angelika Cichocka podwójną mistrzynią Polski

(CINO)
Angelika Cichocka jest mistrzynią Polski seniorów
Angelika Cichocka jest mistrzynią Polski seniorów Marcin Pacyno
Angelika Cichocka to gwiazda zakończonych 87 Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. W drugim swoim starcie zdobyła kolejny zloty medal. Tym razem lekkoatletka Taleksu Borzytuchom okazała się najlepsza na dystansie 1500 metrów.

Wygrała tę konkurencję z wynikiem 4 min. 15 sek. i 84 setnych sekundy. Przypomnijmy, że w piątek Cichocka zwyciężyła także na dystansie 800 metrów.

Więcej o rewelacyjnych wynikach Angeliki przeczytasz w środę 17.08 w dodatku Sport "Dziennika Bałtyckiego".

Kontrowersje wokół dalszych startów zawodniczki - w piątek 19.08 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.