Agata Świątek zdobyła brązowy medal w XI Międzynarodowym Otwartym Pucharze Polski w Judo

Agata Świątek z UKS Jedynka Bytów zdobyła brązowy medal
Agata Świątek z UKS Jedynka Bytów zdobyła brązowy medal materiały prasowe
Sukces Agaty Świątek podczas XI Międzynarodowego Otwartego Pucharu Polski w Judo. Zawodniczka z Bytowa zdobyła na tej imprezie brązowy medal.

Agata Świątek - judoczka UKS Jedynki Bytów wywalczyła brązowy medal XI Międzynarodowego Otwartego Pucharu Polski w Judo. Reprezentantka Bytowa odniosła sukces w wadze dziewcząt U-15 do 48 kg. Zawody rozegrano w Suchym Lesie koło Poznania. W turnieju wystartowało ponad 100 klubów z Polski, a także Holandii, Niemiec i Rosji.

Przeczytaj również o tym, jak Władysław Morawski od lat trenuje młodych judoków

Na zawody, które odbyło się niedaleko Poznania wyjechało łącznie pięciu zawodników z Bytowa. Bardzo dobrze w rywalizacji spisał się Szymon Kowalski, który startował w kategorii +81 kilogramów i ostatecznie zajął V miejsce.

W zawodach wystartowała też Marta Wejman, Tomasz Wejman i Bartek Wnuk-Lipiński.

O sukcesie Agaty Swiątek przeczytasz też w piątkowym wydaniu Dziennika Powiatu Bytowskiego.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0