Wybierz region

Wybierz miasto

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat bytowski

  Weź udział w naszym konkursie i prześlij zdjęcia, które mają szansę znaleźć się w kalendarzu na 2018 rok z Twojego powiatu!

  W tym roku mamy dla Was 3 specjalne nagrody! Jury konkursowe spośród wszystkich nadesłanych do konkursu zdjęć z całego województwa wybierze 3 najciekawsze i nagrodzi ich autorów wyjątkowym trzydniowym pobytem (2 noclegi) w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze! Voucher można wykorzystać w wybranym przez siebie terminie (do 20 czerwca 2018 r. - poza okresem świątecznym, sylwestrem i majówką).

  Co musisz zrobić? To proste!

  - kliknij w okno „Zgłoś udział w tym plebiscycie”;

  - w polu nazwa wpisz swoje imię i nazwisko, a w polu opis krótką informację, gdzie zostało zrobione zdjęcie/ zdjęcia oraz porę roku. Ważne! Podaj także swój numer telefonu (tylko do wiadomości redakcji i wykorzystania w celach kontaktu w sprawie zdjęć do kalendarza);

  - dodaj od 1 do 8 zdjęć, zrobionych na terenie danego powiatu, ważne aby miały w podstawie co najmniej 3500 pikseli (zależy nam na tym, aby w druku wyglądały znakomicie!)

  - kliknij „zapisz zgłoszenie” i gotowe!

  Daj nam trochę czasu na akceptację zgłoszenia. Zaakceptowane zdjęcie znajdziesz w galerii na stronie. Podziel się tą informacją na Facebooku i w innych kanałach social media ze swoimi znajomymi i czekaj na decyzję komisji konkursowej.

  Na Wasze zdjęcia czekamy do 20 listopada! Nie czekaj na zgłoszenie do ostatnich dni. Zrób to już dziś!

  Wyłącznie w celu zapewnienia rzetelności głosowania w plebiscytach zapisujemy i odczytujemy dane eksploatacyjne wskazane w Polityce Prywatności, również po opuszczeniu przez Ciebie strony plebiscytu. Głosując w plebiscycie zgadzasz się na zapisanie powyższych danych i przetwarzanie ich w wyżej opisany sposób.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat bytowski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat bytowski

  Weź udział w naszym konkursie i prześlij zdjęcia, które mają szansę znaleźć się w kalendarzu na 2018 rok z Twojego powiatu!

  W tym roku mamy dla Was [b]3...

  Inne plebiscyty

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.