Publikowaliśmy już zarobki m.in. kasjerek w marketach, górników, księży czy nauczycieli. Teraz przyszła kolej na policjantów. Kliknij powyżej w zdjęcia, i sprawdź ile zarabiają mundurowi...


Praca

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gosc (gość) (PA)

a najwięcej do powiedzenia , oceniania inny ma ktoś , kto na swoim profilu ma napisane SZLACHTA NIE PRACUJE !!!!!

zapraszam na grill (gość)

Im więcej złapiecie krętaczy ty większa wasza zasługa w niebie. Za każdego płacę miarkę :)

Policjantka (gość) (Adam)

Sam sobie odpowiedziałeś na głupi komentarz,odwagi !!! Odwagi jestes geroj ,dasz rady ,kasa super ,stres murowany i psychiatra a rodzina w stresie . Powodzenia

miłośnicy patoli (gość)

Ten polskojęzyczny portal z Passau, zawziął się na tych naszych biednych policjantów, chyba za skuteczną walkę z agentami wpływu i z patologią życia społecznego. Wczoraj właśnie wydalili gościa co krecią robotę w mediach robił. Jak nie Polskie Wojsko, to Policja. Co jeszcze na celowniku. Dlaczego o amber gold nie piszecie i o dzikiej reprywatyzacji? Dotyka sponsorów?

Adam (gość) (Żona policjanta)

No tak masz rację mógłbym spróbować. Ale tak się składa że mam za dobre wykształcenie i zapewne nie mam szans bo tam wolą takich co nie bardzo z pisaniem czytaniem i w ogóle. A skąd to wiem? Mój kuzyn który ma 2 porządne fakultety, zaliczoną na piątkę sprawność niestety się nie dostał. Przekaz jest prosty. Do policji prostych ludzi proszę !

Ola (gość) (M)

O pomoc???? Śmiechu warte ! U sąsiadów wynajmują "ludziom" mieszkania. Pewnego pięknego poranka zbudził nas przeraźliwy krzyk dziecka ! Okazało się że kochanek dusi ! Tak DUSI matkę dziecka ! Dzwoniliśmy na policję, przyjechali popatrzyli pogadali i.... pojechali !
I przyznaję Ci rację lepiej o pomoc poprosić samego siebie, samemu zrobić porządek bo na tych (....) nie ma co liczyć.

PA (gość)

Za dużo, stanowczo za dużo. Jest jeszcze kwestia składek ZUS, zwolnień lekarskich i za wczesnego przechodzenia na emeryturę. Do tego trzeba dodać brak profesjonalizmu (i niżej tym gorzej), patologie wszelkiej maści i zwykły brak kultury, nieuctwo !
Tyle w temacie !