W tym nadmorskim hotelu możesz spędzić trzy dni W tym nadmorskim hotelu możesz spędzić trzy dni

W tym nadmorskim hotelu możesz spędzić trzy dni (© fot. mat. prom.)

Pomóż nam stworzyć kalendarz powiatu bytowskiego na 2018 rok i wygraj nagrody.

Lubisz robić zdjęcia? Masz ich całą masę, ale widzieli je tylko rodzina i znajomi? Musisz koniecznie wziąć udział w naszym konkursie fotograficznym. Pierwsza nagrodą będzie opublikowanie ich w kalendarzu na 2018 roku, który wydamy pod koniec grudnia. Dodatkowo specjalne jury złożone z fotoreporterów i fotowydawców ze wszystkich nadesłanych zdjęć wybierze trzy najlepsze, a ich autorzy otrzymają dodatkową nagrodę - trzydniowy pobyt (dwa noclegi) dla dwóch osób w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze, w wybranym przez siebie terminie (do 20 czerwca 2018 r. - poza okresem świątecznym, sylwestrem i majówką).
Prace można zgłaszać od 9 października do 20 listopada za pośrednictwem naszej strony bytow.naszemiasto.pl. Tam znajdziecie specjalną zakładkę „Zdjęcia do kalendarza 2018”. Warunków uczestniczenia w konkursie jest kilka. Przede wszystkim chodzi nam o zdjęcia wykonane na terenie powiatu bytowskiego podczas czterech pór roku. Fotografia musi być wykonana w poziomie i mieć 300 dpi rozdzielczość oraz szerokość podstawy 30 cm. Dodatkowo jedna osoba może wysłać nie więcej niż jedno zgłoszenie, z maksymalną liczbą 8 zdjęć. Fotografie muszą być opisane gdzie zostały wykonane. Ważne też by dopisać porę roku, jaką przedstawia zdjęcie, imię i nazwisko kandydata oraz kontaktowy numer tel. (do wiadomości redakcji), oświadczenie, że posiada się prawa autorskie do danego zdjęcia. Po zgłoszeniu mamy 72 godziny na akceptację nadesłanych prac.
Zgłoszenia fotografii przyjmujemy TUTAJ: http://bytow.naszemiasto.pl/plebiscyt/zdjecia-do-kalendarza-2018-powiat-bytowski,40194,t,id.html

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!