mat. promocyjny mat. promocyjny

Dzieci spędzają prawie całe dnie na świeżym powietrzu, a zadaniem rodzica jest zadbanie o to, aby żaden Mały Odkrywca się nie nudził. Pomoże w tym Lubiś, który przedstawia zestaw Małego Odkrywcy – zestaw gadżetów idealnych dla każdego młodego Poszukiwacza Przygód, ale i dla rodziców. Możecie je wygrać w naszym konkursie.

Z takim zestawem wycieczka do lasu, parku, nad jezioro będzie prawdziwą przygodą. Każde dziecko będzie zafascynowane, gdy zobaczy, jak ukochana mama czy wzbudzający podziw tata będą tropić gąsiennice lub podglądać bociany. Dobrym pomysłem na spędzenie czasu jest wspólne puszczanie latawca – podczas zabawy dzieci dowiedzą się, dlaczego utrzymuje się w powietrzu!
W końcu jest tak wiele do odkrycia, a dzieci dostaną to co najcenniejsze – wspólnie spędzony czas! Rodzinne zabawy to także dodatkowe korzyści – przecież właśnie tak dzieci uczą się najskuteczniej.

Jak wygrać zestaw?


Wystarczy, że opiszesz swoje idealne wakacje z dzieckiem. Odpowiedź wyślij na maila: konkursy@naszemiasto.pl w temacie wpisując TRÓJMIASTO. Jury nagrodzi 3 najciekawsze odpowiedzi, których zwycięzcy otrzymają zestaw Małego Odkrywcy: lornetkę, lupę, peryskop, latawiec i oczywiście skrzynkę pełną Lubisi. Jury przyzna też wyróżnienie, które zostanie nagrodzone rodzinnym biletem do ZOO (2 osoby dorosłe i 2 dzieci).

Konkurs trwa do 31 sierpnia, do godz. 23.59

A do plecaka – Lubisie
Podczas wakacyjnych wypraw i szalonych zabaw trzeba pamiętać o dodatkowym zastrzyku energii – jako pożywna i pyszna przekąska idealnie sprawdzą się Lubisie w jednym z wielu wariantów smakowych do wyboru. Może Lubisie z nadzieniem czekoladowym?

Regulamin konkursu >>

Konkursy

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Aneta (gość)

Otrzymałam maila, że wygrałam zestaw małego odkrywcy pod koniec września, a nagroda nadal do mnie nie dotarła :(

carrot (gość)

Nigdzie nie znalazłam, ale pomyślałam, że nagrodzili już wybranych i skontaktowali się z nimi e-mialowo.